Teknoloji

Rockstar Games Oyunlar Süreli!

Son günlerde Steam mağazasının tavsiye edilen döviz kurunu güncellemesinden sonra büyük yayıncılar fahiş fiyatlarla oyunlarının fiyatlarını güncelliyorlar ve biz de yeni olmayan oyunlarda bile son derece yüksek masalarla rekabete başladık. Örneğin Microsoft oyunlarına yapılan zamlar bunun en büyük örneğiydi. Yakın zamanda ise Rockstar oyunlarıoyunlar ertelenir.

Mevcut Rockstar Games Oyunları Sürelidir

Buradan ulaşabileceğiniz sayfadan da kontrol edebileceğiniz gibi en yeni Rockstar Games oyunlarına göz atabilirsiniz. Kırmızı Ölü Kefaret 2 %285 artışla 299 TL’den 1150 TL’ye çıktığını görüyoruz. Ultimate versiyonu %279 artışla 1700 TL iken, Red Dead Online %136 artışla şimdi 375 TL.

Büyük Araba Hırsızlığı V Criminal Enterprise Başlangıç ​​Paketi %225 artışla 169 TL yerine 550 TL’ye satılırken, Criminal Enterprise Başlangıç ​​Paketi %363 artışla 39 TL’den 185 TL’ye satıldı. Bire bir, Shark kartları da artış dalgasından nasibini aldı.

Bahsi geçen oyunlardan biri olan Grand Theft Auto V, bu yıl on yaşına girecek. Red Dead Redemption 2 ise beşinci yılına girecek ve durum böyleyken bu kadar yüksek bir zam yapılması oldukça düşündürücü. Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition paketinin de oldukça saçma bir fiyat olan 1150 TL’ye satılması daha düşündürücü.

Diğer büyük yayıncıların önümüzdeki dönemde de bu tür fiyat güncellemeleri yapmaya devam edeceğine şüphe yok. Microsoft oyunlarının artması haberinde söylediğimizi tekrar edelim. Artık uygun fiyatlı olduğunu gördüğünüz ve almak istediğiniz bir oyunu vakit kaybetmeden kütüphanenize eklemeyi unutmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu