Haber

İstanbul Emniyet Müdürü Zafer Aktaş, 23 Nisan’da görevini şehidin kızı Feyza Balta’ya devretti.

İSTANBUL İl Emniyet Müdürü Zafer Aktaş, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle makamını şehidin kızı Feyza Balta’ya devretti. Balta, radyodan anons yaparak tüm emniyet mensuplarına teşekkürlerini iletti.

İstanbul Emniyet Müdürü Zafer Aktaş, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında Kahramanmaraş merkezli depremden etkilenen ve İstanbul’da eğitimlerine devam eden öğrenciler ile polis memuru Mehmet Hüseyin Balta’nın şehit olan kızı Feyza Balta’yı getirdi. 2016 yılında Mardin’de, makamında. kabul etti. Aktaş, kendisini ziyarete gelen öğrencilerle bir süre sohbet ettikten sonra makamını Şeyhülislam Hayri Efendi İlkokulu 4. sınıf öğrencisi şehidin kızı Feyza Balta’ya devretti.

Polis telsizinden ofiste İl Emniyet Müdürü’nün koduyla anons yapan Balta, çocukken güvenlik görevlilerini çok sevdiklerini ve kendilerini kötülüklerden koruyarak güvenliklerini sağladıklarını belirtti. Balta, “Bugün bana bu fırsatı verdiğiniz için başta İstanbul Emniyet Müdürümüz Zafer Aktaş olmak üzere hepinize teşekkür ediyorum. Biz çocuklar polisi seviyoruz çünkü polis bizi her türlü kötülükten koruyor ve bize güven veriyor.” .”

İl Emniyet Müdürü Aktaş, Balta’nın geçmiş olsun dileklerinde bulunduğunu kaydederek, “Gençlerimizin yüzlerindeki gülücüklerin, yüreklerindeki sevgi ve mutluluk çiçeklerinin solmaması için büyük çaba harcıyoruz. Bu vesileyle kutluyoruz. tüm çocuklarımızın ve milletimizin Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlarız.” söz konusu. Aktaş, ziyaret sonunda çocuklara çeşitli ikramlarda bulundu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu