Haber

Nusret Dünya Kupası’nda ne yaptı? Nusret’in Dünya Kupası’ndaki Messi Olayı Nedir?

2022 Dünya Kupası’nın etkileri hala devam ediyor. Dünya Kupası’ndaki birçok olay, kupa heyecanının geçmesinin ardından yeniden gün yüzüne çıkıyor. Bunlardan biri de Arjantin şampiyonluğu kutlarken sahada dolaşan Nusret. Nusret’in neden gündeme geldiği olayı bilmeyenler için merak konusu. Peki Nusret neden gündemde? Nusret ne yaptı? Nusret Dünya Kupası etkinliği nedir? Messi ve Nusret ne olacak? Detaylar burada…

Nusret ve Messi Olayı Nedir?

Arjantin’in Fransa’yı yenip şampiyonluğu kazandığı Dünya Kupası finalinde ünlü teknik direktör Nusret’in sahaya inmesi büyük olay oldu. Nusret Gökçe’nin sahaya inip Lionel Messi’yi kolundan çekmesi bir olaydı.

Nusret Dünya Kupası’nda ne yaptı?

Sahaya inip Messi’yi kolundan çeken Nusret’in aynı anda Di Maria’nın düzenlediği Dünya Kupası’na dokunması sosyal medyada da yankı buldu. FIFA Lideri Gianni Infantino ile yakın dost olduğu bilinen Nusret’in sahaya inerken bu ilişkiden yararlanarak kupaya bu şekilde dokunduğu iddia edildi.

Nusret Dünya Kupası neden gündemde?

FIFA resmi sitesinde yer alan bilgiye göre kupaya sadece futbolcular, teknik heyetler ve devlet başkanları dokunabiliyor. Ancak Nusret Gökçe’nin bardağa dokunup tutması sonucu bu hareket olayların çıkış noktası oldu.

Finali tribünden izleyen Nusret, bitiş düdüğünün ardından kendini sahaya atarak Messi ile temas kurmaya çalıştı.

Nusret, Messi’ye ne yaptı?

Arjantin’in yıldız futbolcusu Lionel Messi’nin fotoğraf çekmek için koluna girip gitmesine engel olan Nusret’in hareketlerinin ünlü futbolcuyu rahatsız ettiği görüldü. Lionel Messi bu davranışlara kayıtsız kaldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu