Yaşam

Aldatma 21. Bölüm İzle Ekranı: Aldatma Son Bölüm Tek Parça Full İzle

ATV ekranlarında büyük bir ilgiyle izlenen dizi dün akşam 21. bölümü ile seyirci karşısına çıktı. Vahide Perçin, Ercan Kesal ve Mustafa Uğurlu gibi başarılı oyuncuların yer aldığı dizide önceki haftalarda olduğu gibi bu hafta da heyecan oldukça yüksekti. Aldatmak’ın dün akşamki yeni bölümünü kaçıranlar veya tekrar izlemek isteyenler için; Aldatma 21. bölüm tek parça tam ekran izle.

ATV’nin sevilen dizisi Aldatma dün akşam 21. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Son bölümde yine heyecan dorukta.

Aldatmanın son bölümünde; Elmas’ın Yeşim’in arkasına gizlice düzenlediği operasyonla dosya doğru kişinin eline geçmiştir. Yeşim şimdi yaptıklarının hesabını verecektir.

Kendisine her zaman destek olan Sezai’ye yardım etmek isteyen Güzide, Sezai’nin kızını bulması için harekete geçer. Tarık ise Güzide’nin mesleğine bir darbe daha vurmaya hazırlanır.

Tolga’dan ayrılığını bir türlü atlatamayan Oylum, aldığı kararlardan pişmanlık duysa da toparlanması mümkün değildir. Tolga, Oylum ve Behram’ı görünce durum daha da kötüleşir.

Yeşim’in tutuklanmasının ardından Ümit Öykü’yle uğraşırken Tarık bencil tavrını bir kez daha ortaya koyar. Ancak bu tavır ona karşı bir koz daha sağlar.

Güzide ile uzun süredir soğuk bir savaşın içinde olan Tarık, hiç ummadığı anda büyük bir tehlikeyle karşı karşıya kalacaktır.

Hile 21.bölüm izle ekranı

SCAM SON BÖLÜM TEK MODÜL TAM İZLE

haber-bakirkoy.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu